in

У Мінекономіки розповіли, як нараховуватимуть кешбек за купівлю українських товарів

Українці почнуть отримувати кешбек за купівлю деякої вітчизняної продукції та отримання послуг. У рамках політики “Зроблено в Україні” Міністерство економіки та Mastercard підписали Меморандум про співробітництво. Про це інформує пресслужба Мінекономіки.

У міністерстві повідомили, що співпраця передбачатиме підтримку українського малого та середнього бізнесу, зокрема, у вдосконаленні електронних процесів ведення бізнесу. А також у вигляді:

  • експертого та технологічного партнерства щодо реалізації програми національного кешбеку на вітчизняні товари;
  • підтримки комунікаційних кампаній Міністерства економіки для бізнесу задля посилення конкурентоспроможності.

“Державна політика “Зроблено в Україні” спрямована на підтримку підприємців, на надання їм можливості розвиватися через різні урядові програми. А також стимулювання попиту на вітчизняну продукцію та послуги всередині країни та за її межами”, — повідомили у відомстві.

Раніше у Міністерстві економіки повідомляли, що нова програма “Купуй українське” почне працювати за принципом “ковідної тисячі”. Тобто, у разі купівлі товарів українці отримають виплату.  Гроші можна буде витратити на чітко визначене коло позицій. Зокрема, на товари вітчизняних виробників.

“Кешбек нараховуватимуть, коли ти купуєш у роздрібних точках продажу товари “Зроблено в Україні”. Кешбек акумулюватиметься на спеціальну картку, ці кошти можна буде витратити на такі ж товари від українських виробників. Так кожен з нас відчуватиме свій конкретний вплив на економіку”,  пояснили у Міністерстві.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Київщині збудують найдорожче в Україні укриття

Масштабна корупція на митниці: високопосадовці обкладали «даниною» українських імпортерів