in , ,

У НАЗК оголосили конкурс на посаду голови: які вимоги до кандидатів

13 листопада 2023 року на офіційній вебсторінці Кабінету Міністрів України було оприлюднено Оголошення про умови та строки проведення конкурсу на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

З цього моменту усі охочі взяти участь у конкурсі можуть подавати свої документи. Документи будуть прийматися в електронному вигляді. Кінцевий термін подачі – 1 грудня. Таким чином, у заявників буде близько трьох тижнів для збору та підготовки пакету необхідних документів.

Метью Мюррей/ Matthew Murray, голова Конкурсної комісії на зайняття посади Голови НАЗК, зазначив: «Головним завданням Комісії є оцінка професійного досвіду, знань і якостей кандидатів на посаду Голови НАЗК та своєчасне визначення переможця. Члени Комісії готові докласти максимум зусиль, щоби забезпечити об’єктивність, законність і прозорість конкурсу. Тому закликаю усіх зацікавлених осіб, які відповідають формальним вимогам та мають потужну мотивацію, енергію й силу очолити НАЗК, подаватися на конкурс».

Усі отримані заяви спочатку будуть перевірені на предмет відповідності формальним вимогам, встановленим ст. 5 Закону України «Про запобігання корупції». Після цього кандидати, що відповідають формальним вимогам, пройдуть перевірку на предмет особистої доброчесності, а також здадуть низку тестів та виконають перелік завдань.

Оголошення про умови та строки проведення конкурсу за посиланням.

Чинний Голова НАЗК Олександр Новіков призначений на посаду 15 січня 2020 року. Згідно Закону України «Про запобігання корупції», Голова НАЗК призначається терміном на 4 роки та не може обіймати цю посаду двічі підряд.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Щоб не вкрали і не розбавили: пальне для ЗСУ маркуватимуть червоним та зеленим кольорами

У МОЗ пропонують пройти онлайн-тест на визначення ризику захворіти цукровим діабетом