in

У Повітряних силах розповіли, чи дійсно в Україні закінчилися ракети ППО

У Повітряних силах Збройних сил України прокоментували, чи дійсно в Україні закінчилися ракети до американських зенітних ракетних комплексів Patriot та німецьких систем ППО IRIS-T. Про це повідомив речник Командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі інформаційного марафону, пише УНІАН.

“Звичайно, ми маємо розуміти перш за все, що Україна не виробляє самостійно дані системи та боєприпаси до них. Тому звісно, що нам потрібно більше ракет. Ми не можемо самостійно поповнювати запаси. Не можемо самостійно виготовлювати ракети”, – сказав Євлаш.

Водночас, речник зауважив, що міжнародні партнери знають про потреби України.

“Вони знають, скільки у нас є ракет. Знають, скільки нам необхідно ще. Однак не варто вдаватися паніці, оскільки ви бачите і сьогоднішні результати, як відпрацювали наші мобільні вогневі групи. Збито 16 з 17 “шахедів”. Майже 100 відсотків. Вчора також досить був гарний результат. Ми збили 16 з 20 ракет Х-101/Х-555. Також, у тому числі, збиті були майже усі 40 дронів. 2 з 4 ракет Х-59. Звісно, що “Кинжали” збивати досить складно. Це незвичайна зброя. Це не крилаті ракети, які вдається збивати навіть нашим мобільним вогневим групам. Тому, це надзвичайно складна ціль”, – сказав Євлаш.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Відбулися зміни в призначенні субсидій на оплату комунальних послуг

Юридична клініка Ad Astra юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки