in

У Раді зареєстровано нові законопроекти про «євробляхи»

Депутати пропонують скасувати відповідальність та стягнення податків з волонтерів, які ввезли так звані євробляхи для офіційних військових формувань, що стримували збройну агресію.

Для цього у Верховній Раді України зареєстрували законопроекти № 9382 і 9383. Документи розробили народні депутати від УКРОПу Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Олександр Дубінін, Валентин Дідич, Віктор Шевченко, Олександр Шевченко та Андрій Денисенко. «Мета законопроектів — звільнити від відповідальності та сплати митних, податкових та інших зборів волонтерів, які ввезли в Україну транспортні засоби та передали їх військовим, які захищають нашу державу», — пояснили в «Українському об’єднанні патріотів».

Представники УКРОПу додали, що документи також мають на меті звільнити від зазначених платежів підрозділи військових формувань України, які отримали ці автомобілі.

У партії наголосили, що такі зміни необхідно внести у зв’язку зі спробою парламенту 8 листопада врегулювати проблему євроблях, щодо яких не були дотримані строки та умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту. «Без прийняття цих законопроектів волонтери зазнають відповідальності та будуть змушені сплатити податки за транспортні засоби, якими фактично не володіють та не розпоряджаються. Вони будуть покарані за допомогу військовим», — пояснили в УКРОПі.

Зі свого боку, один з ініціаторів законопроектів Михайло Катрук зауважив, що в разі, якщо цю прогалину не буде закрито, волонтерам загрожують величезні штрафи. «Одна з кричущих проблем — величезні штрафи та неможливість в’їхати в Україну для нерезидентів. Усе це очікує волонтерів та активістів, які завозили «єврономери» на потреби армії в зону бойових дій. Це дикість, коли люди своїми коштами забезпечують армію транспортом, а над ними навис штраф 170 тисяч гривень», — написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Джерело: LB.ua

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Стартували наймасштабніші навчання силовиків

Тиждень права покликаний підвищити правову обізнаність українців