in

У Сумах відкрився третій офіс Центру виконання рішень

Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко відкрила в Сумах третій в Україні офіс Центру виконання рішень у рамках експериментального проекту, який поширюється на Дніпропетровську, Луганську, Сумську, Одеську області та місто Київ.

«Відкриття таких офісів європейського зразка є частиною реформування інституту виконання рішень. Сьогодні ми відкрили вже третій в Україні Центр виконання рішень, де наші громадяни зможуть відчути якісно новий рівень надання допомоги в зручних умовах, без черг і тривалих очікувань. Ми хочемо зробити юстицію ближчою до людей. Щоб у такій непростій сфері, як виконання судових рішень, люди отримували позитивні емоції та ефективне вирішень тих питань, з якими вони звернулися», — наголосила Світлана Глущенко.

За словами заступника міністра, в Центрі виконання рішень громадяни матимуть можливість подавати документи про примусове виконання рішень та інші документи виконавчого провадження за принципом екстериторіальності в межах відповідної області, отримати відомості з автоматизованої системи виконавчого провадження, перевірити документи на відповідність законодавству, отримати інформаційну допомогу та консультацію, швидко та правильно оформити документи, оплатити заборгованість чи авансовий внесок через термінал тощо.

«Ми маємо перед собою конкретну мету — забезпечити громадянам зручний сервіс у сфері примусового виконання судових рішень. Й активно працюємо в цьому напрямку. За останній місяць вже відкрили три офіси, а через тиждень відкриємо ще один — в Одесі. Сподіваємося, що такі центри користуватимуться попитом у громадян, які без бюрократії і повторних відвідувань зможуть отримати кваліфіковану допомогу», — підкреслила представниця Мінʼюсту.

Джерело: Мін’юст

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як і коли зміниться ProZorro

У Росії пропонують не карати чиновників за хабарі