in ,

У Верховній Раді прокоментували випадки, коли ТЦК хапають чоловіків на вулиці

Випадки, коли представники співробітники ТЦК хапають людей на вулиці, застосовуючи при цьому силу, є порушенням законів. Кожен з них потребує розслідування та відповідного реагування.

Про це заявив голова комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич в інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Такі випадки є порушенням законів, кожен з них потребує розслідування та відповідного реагування. Наскільки я знаю, так і робиться, приймаються кадрові рішення, проводиться ротація працівників. Але будемо відвертими, частково такі випадки спровоковані прогалинами у чинних механізмах мобілізації”, – сказав Олександр Завітневич.

За його словами, одним із кроків для виправлення ситуації на краще стало прийняття закону щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки ЗСУ (ТЦК та СП) у березні 2021 року замість попередніх військкоматів. Було розпочато впровадження системи “Оберіг”, яка передбачає перехід до цифрового обліку мобресурсу.

“Через повномасштабну російську агресію ці нововведення не досягли необхідного поширення, а реалізація ідей загальмувалася. Тому робота з удосконалення механізмів функціонування ТЦК та СП ще не завершена. Є низка пропозицій, одна з них – виведення ТЦК та СП зі складу Сухопутних військ і передачі до МО України”, – підкреслив голова комітету ВРУ.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

200 тисяч гривень за статус непридатності до військової служби: поліція затримала адвокатку

Із 1 квітня відбудеться скорочення чисельності держслужбовців: кого це не стосується