in

У застосунку Резерв+ з’явився QR-код: що це означає

Сьогодні, 18 червня, у застосунку “Резерв+” з’явився QR-код. Таким чином, електронний військово-обліковий документ отримав юридичну силу, як і паперовий. Про це повідомляється у повідомленні застосунку “Резерв+”.

В заяві зазначається, що відтепер військовозобов’язані громадяни можуть не носити із собою паперовий військовий квиток, або втрачене приписне свідоцтво.

Поява QR-коду в застосунку “Резерв+” автоматично скасує потребу носити із собою паперові військово-облікові документи.

“Потрібно буде переуточнити свою інформацію з “Оберега”, отримати його вже з QR-кодом і безпосередньо розраховувати на те, що це буде абсолютно рівноцінний електронний військово-обліковий документ. Більше не потрібно буде з собою носити папірці”, – раніше пояснювала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Зчитувати QR-код будуть через застосунок, жодне додаткове обладнання для цього не знадобиться. При скануванні цього коду представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус військовозобов’язаного, призовника або резервіста.

Також раніше уряд ухвалив постанову про електронний військовий документ, тож він буде визнаватися всіма органами влади, в тому числі Державною прикордонною службою.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Перемогти росію: у Білому домі назвали неодмінну умову вступу України до НАТО

На Київщині чоловік біля магазину підірвав гранату: є поранені