in ,

Депутати збираються обмежити ухилянтів у праві керування авто

Профільний комітет не підтримав запропонованих обмежень щодо ухилянтів від мобілізації, крім одного – щодо обмеження керування транспортним засобом.

Про це сказав член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко в ефірі телемарафону.

Він підтвердив, що було перенесено засідання комітету, на якому мали розглядається поправки до законопроєкту про мобілізацію “на трошки пізніший час”. При цьому не виключив, що комітет може відбутися і сьогодні. За його словами, комітет не закривав своїх засідань і може зібратися 24/7.

Говорячи про законопроєкт, Федієнко зазначив, що комітет відхилив всі дискримінаційні норми, які були в законопроєкті. “Була залишена норма суто про обмеження керування транспортним засобом. Підкреслюю – обмеження керування транспортним засобом”, – наголосив він.

За його словами, не підтримані норми щодо обмежень для ухилянтів користуватися банківськими картками – це призвело до паніки, коли люди почали знімати з банківських рахунків готівку.

Він наголосив, що повинні були залишити норми щодо обмеження керування транспортним засобом для ухилянтів від мобілізації.

“Далі, я так думаю, буде якийсь сумісний реєстр з Нацполом, де, наприклад, буде внесено, що ця людина ухилянт, як зараз, до речі, це і є, або в розшуку”, – зазначив він.

При цьому додав, що якщо поліцейський зупинить транспортний засіб, то він в реєстрі зможе побачити, що це ухилянт. За його словами, в поліції мають розробити алгоритм подальших дій для правоохоронців.

“Станом на вчора була підтримана Комітетом правка, яка скасовує механізми, які закладені саме в цьому законі про мобілізацію. Питання в тому, що ця норма стосувалася саме діючого адміністративного кодексу і була пропозиція перенести саме механізм виконання цієї норми щодо обмеження в закон про адміністративні правопорушення. І зараз Комітет цим і займається”, – зазначив Федієнко.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Раді пропонують у десять разів збільшити допомогу при народженні дитини

У разі проживання боржника за кордоном, питання щодо аліментних обов’язків регулюється міжнародними договорами України та Законом України «Про міжнародне приватне право»