in ,

Україна без жодного пострілу вивела з поля бою 17 тисяч росіян, – генерал США

Україна, завдяки своїм інформаційним операціям, змусила дезертирувати 17 тисяч російських солдатів, не здійснивши при цьому ні єдиного пострілу. Таку заяву зробив голова Командування спеціальних операцій армії США, генерал-лейтенант Джонатан Брага.

Про це пише Business Insider.

Як зазначає видання, швидкий прогрес у комунікаційних технологіях, використання медіа і соцмереж полегшили доступ до інформації. Це дозволило Україні просувати на широку аудиторію власні інтереси і підривати позиції конкурентів.

За словами американського командувача, Україна використала методи пропаганди, які переконали тисячі росіян покинути свої позиції.

«Розсилка повідомлень зіграла величезну роль в тактичному і оперативному сенсі. Ми підтримали там наших українських партнерів. Ви змусили дезертувати 17 тисяч росіян. Це 17000 солдатів, яких не потрібно було підривати на полі бою або знищувати. Це послабило їхні захисні механізми», – сказав Брага.

Використовуючи соцмережі, військові та розвідувальні служби можуть зібрати детальну інформацію про противника, його обладнання і живу силу. Ці дані використовуються для атак та підриву морального духу.

Видання додало, що кремль намагається протидіяти наслідкам українських ІПСО. Мова йде про покарання, зокрема, і страти солдат.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Саме та частина міркувань, яка виходить за межі питань військового обладнання, зброї та вмінь

Россия и Иран: чьи они враги?