in ,

Україна і США розробляють нову стратегію ведення війни: у чому вона полягає

Американське та українське військове керівництво розробляють нову стратегію ведення війни на 2024 рік. Про це повідомляє The New York Times.

Як зазначається у статті, у США вважають, що ЗСУ мають зосередитися на обороні, нарощуванні сил та підготовці до затяжної війни. Україна ж хоче перейти в наступ на землі або завдати ударів у глибокому тилу росіян задля забезпечення вигідніших умов для переговорів.

Водночас у США вбачають метою нової стратегії те, що після нарощування українських сил рф розглядатиме участь у переговорах наприкінці 2024 року або у 2025 році, – зазначається у публікації.

За словами американських чиновників, в Україні багато хто не усвідомлює нестабільності подальшого фінансування від США та неможливості надавати ту військову допомогу, про яку просить Київ, зокрема мільйон боєприпасів. Посадовці США намагаються підготувати Київ до того, що кількість допомоги, яка надається Україні, може скоротитися.

Водночас Київ розглядає як головний напрямок боїв схід, а Вашингтон – південь. Побоюючись великих втрат, українське командування поділило сили, але замість прориву виникла тупикова ситуація, – йдеться у статті.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як розпізнати шахрая в інтернеті: у кіберполіції надали поради для онлайн-шопінгу

Відправляв посилки з гранатами: житель Харкова в інтернеті торгував боєприпасами