in ,

Укрзалізниця запустила модернізований дизель-поїзд на популярному маршруті

Дизель-поїзд ДР1А, який був побудований у 1996 році, Укрзалізниця повністю модернізувала на власних потужностях. Роботи виконано з урахуванням усіх стандартів, зокрема й інклюзивних вимог. Головні вагони поїзда обладнані пандусами та місцями для людей на кріслах колісних, спеціальними санвузлами та кнопками виклику поїздної бригади.

Серед інших зручних атрибутів – кріплення для перевезення велосипедів, стелажі та полиці для багажу, порти Type-C та USB для зарядки телефонів, сповивальні столики у вбиральнях, маршрутні покажчики та інформаційні екрани.

Дизель-поїзд має 324 посадкові місця ІІІ класу та 8 додаткових місць для маломобільних груп населення. Основні роботи з капітального ремонту двигунів, переоснащення кабін машиніста, оновлення систем автоматики, фарбування, модернізації вагонних салонів були виконані на потужностях Укрзалізниці.

Зі станції Коростень регіональний поїзд №887/888 Коростень – Вінниця вирушатиме о 08:05, у Житомирі зупинятиметься о 09:33, прибуватиме на кінцеву зупинку об 11:53.

У зворотному напрямку регіональний поїзд №889/890 Вінниця – Коростень вирушатиме зі станції Вінниця о 14:00, у Житомирі зупинятиметься о 16:13 та прибуватиме до Коростеня о 17:47. Окрім цього, поїзд робитиме зупинки на станціях Нова Борова, Горбаші, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.

Квитки доступні у чат-боті Укрзалізниці, у касах вокзалів та станцій, а також безпосередньо у кондукторів.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Гордість Ізраїлю!

Авдеевка. Наша гордость и наша боль