in ,

В Україні ухилянтам від мобілізації хочуть заборонити їздити на автомобілях: як це відбуватиметься

У Верховній Раді зареєстрували оновлений законопроєкт №10449, в якому чіткіше прописано, як ухилянтів від мобілізації позбавлятимуть водійських посвідчень. Наразі цей проєкт закону перебуває на розгляді у профільному парламентському комітеті.

Про те, що в Україні осіб, які порушують правила мобілізації, планують позбавляти водійських посвідчень, стало відомо в грудні 2023 року. Це передбачав законопроєкт №10378, зареєстрований у Верховній Раді.

Відповідно до цього проєкту закону, у нашій країні дані про громадян, які ухиляються від мобілізації, мають бути внесені до Єдиного реєстру боржників. Тому ухилянти не зможуть отримати посвідчення водія, кредит, не зможуть купити або продати квартиру чи будинок.

Народні депутати Верховної Ради направили законопроєкт №10378 на доопрацювання. Уряд буквально за один місяць доопрацював цей документ. Номер оновленого проекту закону про мобілізацію – 10449.

Законопроект №10449 передбачає запровадження певних санкцій щодо осіб, які у встановлені законом терміни не з’являться до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Так, за рішенням суду поліція, зможе призупинити дію посвідчення водія ухилянта. Щоправда, не зовсім зрозуміло, як діятимуть патрульні поліцейські, якщо, наприклад, вони зупинять водія за порушення ПДР, а потім з’ясуватись (при перевірці по базам даних), що він порушує також правила мобілізації.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У справі депутата, який підірвав гранати на сесії сільради на Закарпатті, з’явилися нові обставини

Люди продовжують зберігати гроші у «банках під ліжком»: кількість готівки у населення зростає