in ,

Відому в Україні промислову компанію зі світовим іменем внесли у перелік спонсорів війни

Світовий лідер у сфері виробництва зварювального обладнання та матеріалів принципово залишається в рф, утримує там заводи та постачає свої товари через систему державних закупівель російському Газпрому.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло американсько-шведську промислову компанію Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget (ESAB) до переліку міжнародних спонсорів війни.

Компанія працює в росії більш як 20 років та створила там вже понад 6 тис. робочих місць. ESAB має понад 150 дистриб’юторів, представлених у всіх федеральних округах рф, а також має на її території 2 заводи і технологічний центр, який здійснює відпрацювання технологій, навчання та демонстрацію обладнання.

В межах російської програми імпортозаміщення, на цих заводах компанії виробляють російські та фірмові зварювальні матеріали ESAB, а також електроди, дроти та флюси. Так компанія допомагає державі-терористу справлятися з наслідками накладених на неї санкцій, а також, забезпечує технологічні спроможності рф.

У червні 2022 року компанія офіційно оголосила про продовження роботи у росії: «Одне з популярних питань до нашої команди і мене, зокрема – чи плануємо залишатися на російському ринку. Відповідь однозначна: продовжуємо працювати!», – заявив Алексей Нужний, генеральний директор ТОВ «ЭСАБ Россия и СНГ». Зі свого боку, директор напряму «Сварочные материалы «ЭСАБ» Алексей Беліков зазначив про нові можливості та необхідність наростити виробництво, а також розширити локальний асортимент продукції, що випускається в рф.

Такі заяви топових представників ESAB демонструють не лише чітке бажання продовжувати вести бізнес з агресором, але і ймовірну ідеологічну підтримку його дій щодо України.

У 2023 році компанія також продовжувала представляти та анонсовувати нове високотехнологічне зварювальне обладнання власного виробництва в росії.

ESAB здійснює свою діяльність у росії через ТОВ «Эсаб». При цьому, свій фінансовий звіт по роботі в рф за 2022 рік компанія так і не опублікувала. Натомість з 24 лютого 2022 року по жовтень 2023 року компанія імпортувала до росії товарів на понад 60 млн дол. США. Серед них: матеріали, обладнання, запчастини та інструменти для зварювання з Німеччини, КНР, Угорщини, Південної Кореї, В’єтнаму, Швеції, Австрії, Індії, Туреччини.

На внутрішньому ринку росії у 2023 році продукція під брендом «ESAB» продовжує постачатися через систему державних закупівель. Споживачами продукції «ESAB» є підприємства паливно-енергетичного комплексу рф: ТОВ «Газпром Метанол», ТОВ «Газпром Трансгаз Грозный» тощо.

ESAB продовжує активно підтримувати технологічні спроможності, економіку рф і спонсорувати війну проти України. Спроб засудити війну росії проти України від керівництва компанії не було.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні розпочинають створювати Центри життєстійкості: що це таке

Україна споруджує трирівневу лінію оборони вартістю десятки мільярдів гривень