in

В Україні вже можна подати заявку на закриття ФОП онлайн

В Україні вже можна подати заявку на закриття ФОП онлайн. Проте незабаром зробити це можна буде усього за кілька кліків і не очікувати добу, допоки державний реєстратор опрацює заяву. На порталі Дія стартувало бета-тестування нової автоматичної послуги для підприємців.

«Раніше після того, як підприємець подавав заяву на закриття ФОП, державний реєстратор вручну вносив інформацію про закриття бізнесу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) та інформував податкову службу, де було зареєстровано фізичну особу-підприємця, що цей ФОП закрито. Нині ж ми автоматизуємо цей процес! Усі дані з ЄДР будуть одразу підтягуватись до заяви. Це зменшить людський фактор та ймовірність помилок. Тож, підприємцю залишиться лише перевірити інформацію та підписати заяву електронним підписом», — пояснює заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

Після цього усі дані автоматично надійдуть у ЄДР до податкової за місцем реєстрації і ФОП буде закрито. Послуга актуальна для людей, які, наприклад, хочуть змінити форму власності бізнесу чи припинити підприємницьку діяльність.

Долучитися до тестування можуть:

  • фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП;
  • підприємці, які використовують паспортні дані замість картки платника податків.

Долучитися до бета-тесту можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Послуга реалізується Міністерством юстиції України спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Результати тестування у сфері державної реєстрації вражають низькими результатами

Реальні підстави надання відстрочки призову громадян на строкову військову службу