in ,

В Україні запрацювали мобільні групи для підтримки ветеранів та їхніх родин

На нараді з питань ветеранської політики під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук представили ініціативу від ГО «Простір Можливостей».

Її суть полягає у тому, що ветерани і їхні родини навіть у найвіддаленіших громадах мають отримувати якісні та фахові послуги. Йдеться про оформлення документів, отримання пільг та соціальних гарантій, юридичне консультування, психосоціальну підтримку тощо.

Для цього створили спеціальні мобільні групи при Коаліції ветеранських просторів. Насамперед ідеться про надання таких послуг на рівні районного центру, селища та села. У складі таких груп — юристи, психологи та кейс-менеджери.

Із середини грудня такі мобільні групи вже надають підтримку ветеранам та членам їхніх сімей на Миколаївщині, Одещині, Львівщині, Вінниччині та Хмельниччині.

Підтримку державі в цьому питанні здійснює український бізнес. Наприклад, компанія «Укрнафта» закупила та передала спеціальні автомобілі для таких мобільних груп.

Незабаром схожі мобільні групи мають з’явитися на Сумщині, Чернігівщині та Рівненщині.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні з’явиться новий рід військ ЗСУ

На Харківщині український агроном допомагав рашистам мінувати поля