in ,

В Ужгороді співробітники ТЦК вночі забрали водія автобуса, який привіз дітей із Вінниці на змагання

В Ужгороді співробітники ТЦК насильно забрали водія автобуса, який привіз дитячу збірну з Вінниці на спортивні змагання з тхеквондо.

Про це повідомив журналіст Віталій Павловський на своїй фейсбук-сторінці.

За його словами, водій заночував у хостелі «Монада», куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими і насильно забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату. Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не прийняли його слова до відома.

У військкоматі в чоловіка відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами. Після нічної військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов узяв ситуацію під контроль. Чиновник обіцяв вирішити питання безпеки та транспортування дітей. Пізніше Павловський повідомив, що перевізник підготував іншого водія для повернення спортсменів додому. Але оскільки ключі від автобуса залишилися у військкоматі, а жоден із місцевих водіїв не наважився туди піти, рятувати дітей довелося дівчині Юліані з Маріуполя, яка мешкає в Ужгороді.

«Кульмінація всієї цієї неприємної історії, де люди з владою стають авторитарними, де порушення законів і Конституції України стає нормою, де діти можуть стати заручниками “а в нас команда”, і між варіантом, де після нічного спільного рейду в готелі, насильницького проходження комісії та отримання військового квитка, одразу відправляють на навчання, замість дати повістку на відправку з відтермінуванням 3-5 днів, обирають перший. А як же діти? Діти почекають, тих, хто ухиляється, потрібно карати в такий спосіб!!!» — обурився журналіст.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

СБУ затримала зрадницю, яка наводила російські ракети на «зерновий коридор»

Суддів перевірятимуть на доброчесність: в Україні поновили кваліфікаційне оцінювання служителів Феміди