in , ,

​ВАКС засудив до шести років тюрми ексчиновника з системи Мін’юсту, якого взяли на хабарі в $1000 в його останній робочий день

Вищий антикорупційний суд засудив до шести років повернення волі з конфіскацією майна екс-керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та проб Мін’юсту, депутата Львівської облради Михайла Дзюдзя.

Його також позбавили права протягом трьох років після відбуття покарання займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядкових функцій.

Вирок ухвалила колегію у складі суддів Тетяни Гавриленко, Олени Танасевич та Катерини Сікорі. Впродовж 30 днів Дзюдзь може його оскаржити в апеляції.

❗️Цікаво, що Дзюдзя взяв на хабарі 1000 доларів в його останній робочий день. НАБУ встановило, що він вимагав та щомісячно отримував хабарі від підпорядкованих йому керівників вязниць.

Ось як описав викриття Дзюдзя міністра юстиції Малюська: «Феєричний мужик. В останній робочий день (був попереджених про звільнення), після встановлення селекторної наради, на яку всі вкотре нагадали про те, що хабарі толерувати нікого не буде, взяв хабар у розмірі близько 1000 доларів від одного зі своїх підлеглих і був затриманий».

Є питання щодо конфіскації майна чоловіка. Дзюдзя викрили на хабарі 11 березня 2020 року. Після цього він потрапив у лікарню, а вже 13 березня переписав будинок, квартиру, гараж і дві ділянки на свою дочку, очевидно, щоб суд не зміг конфіскувати цінне майно.

Підозру Дзюдзю оголосили аж 19 березня, а майно, яке залишилось у його власності, арештували лише 26 березня 2020 року.

Не виключено, що в цьому йому могли допомогти, адже неясно, чому відчуття була не відразу. До речі, прокурором у цій справі був Денис Демків. Це той самий прокурор САП, який незаконно закривав справу Роттердам+.

⚠️Варто додати, що вже після відкриття на хабарі Дзюдзя включили у виборчий список Європейської Солідарності на виборах до Львівської обласної ради. Вибори він виграв і зараз є депутатом Львівської облради від ЄС.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА! НАМ Є КОГО ЗАХИЩАТИ!

На порталі петицій до Київської Міської Ради –  petition.kyivcity.gov.ua  – за минулий тиждень (09.10.2022 – 16.10.2022) створені нові петиції