in ,

Вчинення злочинів, пов’язаних із сексуальною недоторканістю під час війни, для російських військових є  звичайною практикою

Вчинення злочинів, пов’язаних із сексуальною недоторканістю під час війни, для російських військових є  звичайною практикою, – наголосила заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць в ефірі радіо НВ: «щодо воєнних злочинів пов’язаних із насильством під час війни, то ми говоримо не про задоволення статевої хіті. Ми говоримо про певну владну військову практику. Зараз, навіть, вживають термін – «геноцидна» практика».

За її словами російські військові таким чином виміщують злість за те, що в Україні вони програють, за те, що їм доводиться відступати.

«Вони намагаються залякати цивільне населення та деморалізувати його. Як українську армію, так і всіх українців, які перебувають як і на непідконтрольних, так і вже на звільнених територіях. Це можна розглядати, як спосіб знищення української нації, тому що через застосування такого сексуального насильства може бути завдана непоправна шкода репродуктивним функціям тих, хто вцілів після таких злочинів», – пояснила заступниця Міністра.

Валерія Коломієць підкреслила, що зафіксовано кілька сотень таких випадків і вже є один судовий вирок.

«Важливо, щоб ми називали таких людей, які вижили після цих злочинів – вцілілими. Вцілілими можуть бути не лише жінки. Це і чоловіки, і діти. І вік цих вцілілих, від немовлят і до людей поважного віку 70-ти і навіть 80-ти років», – сказала вона.

Заступниця Міністра юстиції наголосила, що загальний стресовий стан людей, відчай і втрата роботи також призводить і до збільшення випадків домашнього насильства. І закликала, усіх, хто зіткнувся із схожими злочинами, звертатися до юристів системи Безоплатної правової допомоги:

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Пребывание в російских СИЗО на площади менее 3 кв. м приравнивается к пыточным (рос. мова)

В РФ число неисполненных решений Конституционного суда не уменьшаеться (рос. мова)