in ,

Відставка Залужного відчутно вдарила по рейтингу Зеленського, – соціолог

Звільнення  Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України негативно вплинуло на рейтинг українського президента Володимира Зеленського. Він потрохи почав знижуватись ще з вересня минулого року.

Про це розповів президент Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, передає УП.

Зі вступом на посаду всі президенти мають однаковий баланс довіри й недовіри. Зокрема, відсоток тих, хто довіряє, мінус відсоток тих, хто не довіряє становить приблизно 40–45%. Ця  цифра знижується після першого року каденції, а завершують її президенти зазвичай з показником мінус 40–50%.

“Зеленський більш повільно втрачав довіру. Хоча баланс був такий самий, як на початку в Порошенка – плюс 44%. І до повномасштабної війни цей баланс у Зеленського дійшов до мінус 23%. А потім почалася велика війна, і баланс став плюс 80%. Потроху рівень довіри до президента почав знижуватися з вересня минулого року – вплинули на це проблеми з контрнаступом. І зараз друге, що впливає – відставка Залужного. Валерій Залужний був лідером довіри громадської думки і зараз він залишається таким”, —  сказав  експерт.

Хоча, як каже соціолог, рівень довіри до Залужного після звільнення залишається приблизно таким самим, як і був. Адже генерал уособлює Збройні сили України, а українці, не дивлячись на не зовсім успішний контрнаступ, вірять українській армії.

Але, довіра до всіх органів влади, і до президента, зокрема, знижується. Навіть чутки про конфлікт із Залужним негативно відображались на довірі до Зеленського. А звільнення його з посади одразу вдарило по рейтингу президента та понизило довіру до нього.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Киянину дали рік обмеження волі за запуск феєрверку з вікна будинку

У київських парках з’явилося багато отруйних змій (відео)