in , ,

«Вора в законі» доставили на Миколаївщину…

Грузинського «вора в законі» привезли на Миколаївщину – від поліції він дізнався, що Зеленський позбавив його громадянства

08.04.2024 20:21

Стали відомі подробиці справи “вора в законі” Георгія Хмелідзе (“Хмєло”), якого доправили на Миколаївщину в пункт утримання мігрантів.

Про це повідомляє видання Dетектив-Info.

Нагадаємо, що Хмелідзе позбавили українського громадянства та мали депортувати з України.

Дніпровський районний суд Києва ухвалив затримати на 6 місяців з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення 63-річного уродженця Грузії Георгія Хмелідзе.

Суддя Тетяна Савлук 27 березня задовольнила позовну заяву Державної міграційної служби щодо поміщення Хмелідзе до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства в селі Мартинівське Миколаївської області.

“Хмєло” де-юре був затриманий 25 березня 2024 року співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Він їм пред’явив паспорт з тризубом (який отримав навесні 2009 року), втім правоохоронців це не задовольнило. Хмелідзе повідомили, що 4 березня 2024 року Президент підписав указ №142/2024, яким “злодія в законі” було позбавлено українського громадянства. На підставі цього “Хмєло” притягнули до адміністративної відповідальності за перебування на території нашої держави без документів. 25 березня міграційники постановили рішення щодо його примусового видворення”, – говориться в повідомленні.

Під час судового розгляду Георгій Хмелідзе заявив: про прийняття указу щодо припинення його громадянства він не був повідомлений жодним чином.

Джерело: https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/KtbxLxGLhTGFLmBxpRNGGfKMVbCTMncKrg?

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Комітет Верховної Ради дозволив мобілізацію засуджених, але не всіх

єБронювання: який збираються ввести порядок бронювання, відстрочки та умови анулювання