in , , ,

Вручення повісток громадянам на службу в ЗСУ

Співробітники ТЦК мають право входити на приватну територію українців. Відповідно вони можуть вручати повістку громадянину у його власній оселі. За законодавством головним є сам факт вручення повістки, навіть у разі відмови її підписати з боку громадянина

За українським законодавством працівники ТЦК можуть вручати повістки на приватних територіях та в будинках і квартирах. Законодавство не забороняє військовим відвідати житло людини, вручити повістку та здійснити інші процедури мобілізації.

Працівники ТЦК разом зі співробітниками поліцієї мають всі офіційні документи:

▶ Повістка на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК)

Повістка, яка зобов’язує призовника пройти медичне обстеження. До повістки додається картка дослідження та медичного огляду військовозобов’язаного, у якій зазначається, про придатність чи непридатність призовника до строкової служби.

▶ Повістка-призов на строкову військову службу

У такій повістці вказано термін, у який потрібно з’явитися до призовної дільниці. Окрім того в такій повістці зазначається, що при собі необхідно мати: паспорт, військовий квиток (тимчасове посвідчення) або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників), а також, обліково-послужну картку та мобілізаційне розпорядження (при наявності).

▶ Мобілізаційне розпорядження

Такий вид повістки вручається військовозобов’язаним особам, котрі пройшли медичну комісію та визнані придатними до несення військової служби. Здебільшого мобілізаційне розпорядження вручається під час оголошення мобілізації. У мобілізаційному розпорядженні зазначається про обов’язок з’явитися у визначений призовний пункт протягом 24 годин після оголошення мобілізації.

Документи,  що підтверджують їхній статус та повноваження, то вони мають повне право зайти на приватну територію та зазначені документи.

Повістка фактично є наказом який громадянин виконувати. У разі, якщо людина відмовиться від підпису повістки, то це не звільнить її від зобов’язань, які вже є у повістці.

 

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Державний бюджет перехопив 94 млрд “місцевих коштів”

Нарешті погоджено перелік індикаторів, які свідчать про невідповідність судді чи кандидата на посаду судді критеріям доброчесності та професійної етики