in

Випробування вакцини «Супутник V»

За інформацією, отриманою від осіб, oщо систематично контактують з співробітниками так званого «МОЗ ДНР», надійшли конкретні дані про результати випробування російської вакцини «Супутник» на бійців 1 АК в «ДНР». Якщо коротко, то випробування в одному конкретному випадку (а скільки їх було?), Пройшло поки не дуже вдало. Так, під контролем вірусологів з Москви, цю вакцину під виглядом щеплення від сезонного грипу, вкололи 20 бійцям одного з підрозділів 1 АК. В результаті 11 осіб з піддослідних все – таки захворіли коронавірусів: 5 вже одужали, 5 ще хворіють, при чому 2 – у важкій формі і один летальний результат з 90% ураженням легень. Що стосується 9 інших, то 6 осіб з них поки здорові, а у трьох – виникли проблеми з нирками і їх довелося госпіталізувати.

Таким чином, інформація російських ЗМІ про те, що ефективність від використання російської вакцини становить 92%, ніяк не підтверджується, так як з 20 щеплених 55% захворіли на COVID-19! А у 15% виникли ускладнення після застосування вакцини «Супутник».

Тому сьогоднішню новину про рішення Путіна почати випробування вакцини «Супутник» на російських військових і провести вакцинацію 400 тисяч військовослужбовців ЗС РФ, сприйняв з натхненням. Думаю, ще більше «зраділи» батьки військовослужбовців російської армії.

Може Путіну ще не доповіли реальні результати випробування вакцини в «ДНР»? А може в РФ просто забрехалися з «чудовими результатами» і успіхами російської медицини, що просто боятися доповідати Путіну реальну ситуацію? Адже ні МОЗ РФ, ні розробники вакцини, ні профільні НДІ, що не повідомляли, де і з ким її відчували в Росії. І, думаю, не випадково.

 

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Суддя Октябрського райсуду Анатолій Савченко виправдав Наталію Саєнко, яка 2 роки тому в центрі Полтави на пішохідному переході збила 15-річного велосипедиста Артема Левченка

Голодомор на Україні. 10 головних фактів про трагедію 30-х років