in ,

Юридичний бізнес у 2022-2023 роках

Перспективні напрямки юридичного бізнесу 2022
1. IT-юрист
Думаю тут не треба пояснювати, але в мережі дуже багато змін у 2022 році. І не всі зміни привели підприємців та фізичних осіб до позитиву. Значить юристи у цій галузі будуть неодмінно потрібні. Подумайте над цією спеціалізацією! Ми, до речі, проводили інтерв’ю з таким спеціалістом, і всі нюанси роботи можна дізнатися у газеті ЮВУ.

2. Санкційний юрист
Новий напрямок у юриспруденції, але такі фахівці справді потрібні. Вони повинні добре розумітися на всіх нововведеннях та щоденних санкційних обмеженнях, щоб оперативно допомагати бізнесу жити та розвиватися. Питання реструктуризації, дебіторської заборгованості, трансфер персоналу, форс-мажор, можливі перевірки, кредитні відносини, переведення одних санкцій в інші  та інші цього змісту питання також будуть актуальними. Іншими словами, це бізнес-юрист, який може оперативно моніторити санкційне законодавство та реагувати на нього.

3. Юрист-господарник
Тут, у принципі, все те саме, тільки вже в суді. Звичайно санкції та економічна ситуація у світі, в державі призводять до перебоїв у роботі бізнесу: порушуються строки виконання договорів,  постачання, закупівлі тощо. І це завжди буде актуальним, адже повязано з менеджментом у господарських відносинах.

4. Банкрутний юрист
Банкруство це одна з гострих тем сучасного бізнесу. При чому йдеться не лише про банкруствотоварств, але й ФОПів. І незважаючи на те, що війна вимагає запровадження мораторію на банкрутство, але роботи у цьому напрямі завжди море. Тут актуально і для юридичних, і для фізичних осіб. Подумайте про це. І підготуйтеся!

5. Юрист з нерухомості.
Тут завжди є актуальнимиі питання оренди (стягнення орендної плати, орендні та комунальні платежи, штрафні санкції, розірвання договорів і т.д.) у тому числі пов’язані із зупиненням діяльності на території України.

Отже, ми розглянули основні сфери права, які будуть актуальні у 2022-2023 роках. Тут треба розуміти, щоб утримати свою компанію на тому ж рівні, а тим більше очікувати зростання необхідно трансформуватися. Якщо потрібні ідеї та чітке бачення стратегії, треба складати бізнес-план, формувати стратегічне бачення, та намітити шляхи подальшого зростання.
Отже, давайте почнемо з найголовнішого — що ми пропонуватимемо потенційним клієнтам?

Напевно, ви читаєте зараз і розумієте, що багато галузей прав та послуг на сьогодні не актуальні, причин тут кілька — поправки до законодавства, платоспроможність ваших клієнтів, політична та економічна ситуація тощо. Звичайно, все це виправити та повернути назад як було, ми не можемо. Але! Ми можемо адаптуватися до нових умов та почати мислити у нових реаліях.

НЕ сумуйте, що виручка у вашому юридичному бізнесі впала, і ви сидите і нічого не робите?

Беремо приклад із колег, які створили новий сайт, підготувалинові пропозиції клієнтам, реалізують ребрендинг свого бізнесу.

Газета Юридичний вісник України оновила свій сайт з урахуванням інформаційних потреб відвідувачив. Тут є багато нової актуальної інформації, краще структурованої, аналітичної, ділової.

В решті решт мета нашої діяльності — оперативне висвітлення юридичному товариству, бізнесу про зміни у законодавстві з різних сфер права, а також підтримка сисеми освіти, культури, бізнесу у цей складний час

Редакція ЮВУ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Что же такое Соединённые Штаты и каково их значение? Несколько цифр и фактов, которые помогут это понять.

Віктор Чумак: Війна 2022. День 73. ( за 7 травня) Літопис.