in

З 1 липня 2022 року в Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Відповідно сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України.

З 1 липня 2022 року в Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 481 гривні до 2 600 гривень.

При цьому зросла і сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.

Особи, які мають право на отримання страхових виплат від Фонду настане з 1 липня цього року, розмір допомоги складе:

• потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві відповідно до ступеня втрати професійної працездатності (максимально 17 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, при 100% втрати працездатності) – 44 200 грн;

• сім’ї у разі смерті потерпілого (100 розмірів прожиткового мінімуму) – 260 000 грн;

• утриманцю у разі смерті потерпілого (20 розмірів прожиткового мінімуму) – 52 000 грн.

Раніше ці виплати становили меншу суму, зокрема 42 177 грн, 248 100 грн, 49 620 грн відповідно.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Щодо нового порядку виїзду призовників, військовозобов’язаних та резервістів за межі місця проживання.

Верховний Суд пропонує до вашої уваги огляд судової практики Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, у якому зібрано актуальні правові позиції з питань кримінального та кримінального процесуального права.