in ,

З 15 січня для держслужбовців діє гаряча лінія з питань нової оплати праці

Із 15 січня розпочинає роботу гаряча лінія з питань нової оплати праці державних службовців на основі класифікації посад.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, – передає Укрінформ.

«Щоб у подальшому уникнути непорозумінь, від 15 січня запроваджується гаряча лінія 0 800 505 442, де державні службовці можуть отримати відповіді на питання щодо своєї заробітної плати, питання щодо можливої зміни своєї посади, тому що після того, як зміниться кількість посад, можливо, зміниться внутрішня структура ЦОВВ», – зазначив Немчінов.

Він нагадав, що система оплати праці держслужбовцям затверджена в бюджеті 2024 року Верховною Радою. Також парламент підтримав у першому читанні урядовий законопроєкт щодо оплати праці держслужбовців за класифікацією посад. Ці норми, за словами Немчинова, в подальшому будуть імплементовані до закону про бюджет.

Наразі, як додав міністр Кабміну, уряд затвердив дві постанови: про систему оплати праці на основі класифікації посад і про скорочення граничної чисельності центральних органів виконавчої влади, територіальних підрозділів. За словами Немчінова, може бути скорочено до 20 тис. посад.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як оформити пенсію дистанційно: покрокова інструкція

Дієтолог розповів, як поєднати торти і цукерки зі здоровим способом життя