in

З Днем юрфаку!

Шановні випускники юридичного факультету, викладачі та студенти, співробітники Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, щиро вітаю вас з Днем юридичного факультету /Інституту права!
Традиційно, з року в рік, ми звикли у першу суботу квітня зустрічатися на сходинках Червоного корпусу та відзначати день нашого славетного юридичного факультету, який стояв у витоків створення Університету Св. Володимира.
На превеликий жаль, вже другий рік поспіль внаслідок пандемії, що вирує світом, ми втратили можливість зустрічатися разом у стінах рідної Alma Mater, заходити в аудиторії, в яких провели свою юність, навчаючись славетній юридичній професії, зустрічатися на кафедрах із улюбленими викладачами та друзями.
Однак впевнена, що як тільки ця недуга буде подолана, Університет гостинно розкриє двері й Інститут права, як гідний послідовник славетної історії юридичного факультету, що активно рухається на шляху розбудови юридичної освіти у поєднанні класичних традицій та інноваційних освітніх програм, радо привітає своїх випускників.
Пишаюся зі своїми колегами тим, що представляємо одну з найбільш відомих і поважних правничих шкіл України; що нині саме наші випускники займають лідерські позиції на ринках юридичних послуг й визнані найкращими в рейтингах працедавців. Цінуємо той багаторічний досвід, яким наші випускники діляться з сьогоднішніми студентами, що навчаються у стінах Червоного корпусу одній із найпрестижніших та найпопулярніших професій.
Передаємо вам, шановні друзі, привітання від керівництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту права та нашого студентського парламенту.
Щиро вітаю зі святом!
Також даю посилання на привітання до нашого свята:
Привітання від керівництва Університету:
від академіка Губерського Л.В,
від професора Бугрова В.А.
Привітання від Інституту права:
Привітання від Студентського парламенту Інституту права:
Возможно, это изображение (2 человека, в том числе Елена Орлюк и люди стоят)
Поделиться

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вимоги до форми заповіту

Размышления Максима Горького о русской жестокости