in ,

Заборонено співробітникам поліції вимірювати швидкість автомобілів радаром TruCam, тримаючи пристрій в руках.

Другий апеляційний адміністративний суд виніс ухвалу, якою заборонив співробітникам поліції вимірювати швидкість автомобілів радаром TruCam тримаючи пристрій в руках.

Таке рішення було винесено у справі №554 / 1946/21, в якому водій оскаржив штраф за перевищення швидкісного режиму зафіксований патрульними поліцейськими за допомогою радара TruCam. Автомобіліста обурив той факт, що офіцер тримав радар в руці на момент фіксації порушення. Обвинувачений вирішив довести свою правоту в суді будучи абсолютно впевненим, що радар повинен бути встановлений на стаціонарному об’єкті.

Суд взяв до уваги статтю 40 Закону «Про Національну поліції», в якій вказано, що «поліція для забезпечення громадської безпеки та порядку може закріплювати на форменому одязі, службових транспортних засобах, монтувати / розміщувати по зовнішньому периметру доріг і будівель автоматичну фото- і відеотехніку … ».

В Україні заборонили поліцейським вимірювати швидкість в ручному режимі 1

Як з’ясувалося, прилади використовуються для вимірювання швидкості руху транспортних засобів можуть бути тільки закріплені стаціонарно. Причиною тому є висока ймовірність похибки в отриманих даних.

Суд визнав правоту автомобіліста і скасував виписаний штраф.

Джерело: autoportal

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Порядок підтвердження трудового стажу буде змінено.

Ми ще довго будемо згадувати про Токіо!