in , ,

Запрацював дашборд, який відображає перебіг реформи дерегуляції економічної діяльності (deregulation.me.gov.ua)

Запрацював дашборд, який відображає перебіг і досягнення реформи (deregulation.me.gov.ua)

Завдяки цьому інструменту можна з’ясувати, скільки коштів зекономлять бізнеси різних галузей завдяки ухваленим та реалізованим рішенням Міжвідомчої робочої групи та які ринки дерегулюються найуспішніше.

Також на сайті можна отримати інформацію про розроблені нормативно-правові акти, результати засідань Міжвідомчої робочої групи з дерегуляції та інше.

Довідково:

В Україні триває реформа дерегуляції роботи підприємців. Щоби спростити умови ведення бізнесу, у січні 2023 року Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з дерегуляції, яка вже переглянула 1323 регуляторних інструментів для бізнесу. З них 456 рекомендовано скасувати, 584 – спростити. Наразі, скасовано вже понад 100 інструментів.

До робочої групи, співголовою якої є Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, увійшли, зокрема, представники міністерств економіки, цифрової трансформації, захисту довкілля та природних ресурсів, юстиції, фінансів, регуляторної служби. До роботи МРГ залучені експерти Офісу ефективного регулювання, Центру економічного відновлення, Центру економічної стратегії, EasyBusiness, проєкту EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, проєкту USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Готуються обмеження щодо безготівкових операцій між фізічними особами

Верховний Суд підготував огляди практики Суду справедливості ЄС