in ,

Завдяки прокуратурі Карпатський біосферний заповідник відшкодував закарпатським громадам 6,2 млн грн завданих збитків

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора та головного бухгалтера Карпатського біосферного заповідника.

Їм інкриміновано зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України).

Розслідуванням встановлено, що службові особи, які відповідали за правильність фінансової звітності заповідника, підписали і подали недостовірні податкові декларації з плати за землю. Вони умисно не застосували необхідні коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель. Це дало змогу установі протиправно занизити кінцеву суму податку.

Неправомірні дії призвели до несплати до місцевого бюджету 6,2 млн грн земельного податку.

У ході досудового розслідування завдані збитки повністю відшкодовано.

Кошти частинами надійшли на рахунки семи територіальних громад. Чотири з них розташовані у Рахівському районі, дві – у Тячівському, одна – у Хустському.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, із залученням оперативних співробітників ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело:

https://gp.gov.ua/ua/posts/zavdyaki-prokuraturi-karpatskii-biosfernii-zapovidnik-vidskoduvav-zakarpatskim-gromadam-62-mln-grn-zavdanix-zbitkiv

Рейтинг публікації

Written by Vasyl

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Українські прокурори разом зі словацькими колегами посилюють співпрацю у сфері контролю небезпечних речовин

Як українцям скласти заповіт за кордоном