in , , , ,

20 лютого, президент США приїхав до Києва. Візит не анонсували заздалегідь через міркування безпеки

2

Перший за майже 15 років візит Президента Сполучених Штатів Америки в Україну є чи найважливішим візитом за всю історію українсько-американських відносин.

І саме в цей період, коли наша держава бʼ ється за свою свободу і свободу для всіх європейців, для всіх людей вільного світу, – підкреслює, наскільки великих результатів ми вже досягли і наскільки історичних результатів ми можемо досягти – тільки разом з усім світом, з Україною, зі Сполученими Штатами, з усією Європою.

Сьогоднішні переговори з Джозефом Байденом були саме такими змістовними і важливими, як це вже стало традицією для відносин між нашими державами. Дякую особисто пану Президенту, усій його команді, Конгресу Сполучених Штатів та всім американцям за досягнуту потужність українсько-американської співпраці.

Джо Байден заявив, що Сполучені Штати Америки разом із союзниками зібрали для України 700 танків та тисячу артилерійських систем.

Про це повідомив президент США під час спільного брифінгу главою держави Володимиром Зеленським.
«Разом ми зобов’язалися поставити 700 танків і тисячі броньованих машин, 1 000 артилерійських систем, понад 2 млн артилерійських боєприпасів, понад 15 сучасних ракетних установок, системи протиповітряного захисту, – все це для того, щоб захистити Україну. Це не враховує більше пів мільярда доларів, про які ми оголосимо сьогодні й завтра. І це лише внесок від Сполучених Штатів», – сказав Байден.

Допомога включає боєприпаси для систем HIMARS та для гаубиць, протитанкові та протиповітряні системи захисту, більше розвідувальних систем, щоб захистити народ України від бомбардувань з повітря.

«Наприкінці цього тижня ми оголосимо додаткові санкції, які мають вразити російську машину війни. Завдячуючи двопартійній підтримці Конгресу, цього тижня ми доставляємо також мільярди прямої бюджетної підтримки, які уряд зможе використати негайно для надання базових послуг для своїх громадян», – заявив президент США.

Нагадаємо, що 20 лютого, президент США приїхав до Києва. Візит не анонсували заздалегідь через міркування безпеки.

Під час історичного візиту Джо Байден анонсував новий пакет допомоги Україні на 500 млн доларів.

ЗМІ пишуть, що президент США Джо Байден сам наполягав на тому, аби відвідати Київ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Дивна історія про поета Гійома дю Вентре (рос. мова)

Дайджест запобігання корупції за січень