in ,

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) запускає масштабний аудит обґрунтованості заявлених витрат управителів арештованим майном

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) запускає масштабний аудит обґрунтованості заявлених витрат управителів арештованим майном.

Даний крок обумовлений низкою листів від управителів (зокрема, від ТОВ «Нафтогазенергія»), які просять Агентство погодити багатомільйонні планові грошові витрати, що перевищують очікуваний розмір грошових витрат.
Керівництво АРМА до 2023 року могло погоджувати додаткові витрати управителів, які сягали десятків мільйонів гривень, через що бюджет недоотримував кошти.

«Національне агентство вживає ґрунтовні заходи з контролю витрат в усіх затверджених договорах управління, – прокоментувала Голова АРМА Олена Дума. – Орган не може не піти на цей крок, вважаючи запропоновані суми непідтвердженими. До аудиту ми також залучимо правоохоронні органи, які нададуть юридичну оцінку цим фактам та проведуть об’єктивне розслідування».

Державницька мета АРМА – контролювати обґрунтованість усіх витрат та спрямовувати до державного бюджету максимально можливі суми.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У рф віськомати перевіряють облік військовозобовязаних. Цифрові військкомати повноцінно запрацюють не раніше 2025 року. Отже, як до війни не було порядку, так він і не скоро з’явиться …

Запрошують ЮРИСТІВ У СЕКРЕТАРІАТ УПОВНОВАЖЕНОГО У СПРАВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ