in

Анонс засідань Верховного Суду у справах, які можуть бути цікавими для правників, ЗМІ та громадськості

2 березня 2021 року об 11:00 Велика Палата Верховного Суду розгляне справу № 916/2813/18, у якій наявні виключні правові проблеми, що стосуються правової природи приватного підприємства та визначення правового режиму його майна, зокрема щодо розпорядження учасником підприємства часткою у його статутному капіталі.

3 березня о 10:00 Велика Палата ВС розгляне заяву про перегляд судових рішень у зв’язку з установленням ЄСПЛ у справі «Чернега та інші проти України» (заява № 74768/10) порушення Україною міжнародних зобов’язань під час вирішення справи судом. ЄСПЛ, зокрема, встановив порушення прав заявників, які брали участь у протестах проти вирубування дерев у центральному парку в м. Харкові, на справедливий суд та на мирні зібрання.

У засіданні, що призначене на 11:00 3 березня, Велика Палата ВС розгляне зразкову справу № 520/1972/19 щодо перерахунку пенсій особам, які під час військових зборів брали участь у ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС.

Того ж дня о 10:00 Касаційний адміністративний суд у складі ВС продовжить розгляд справи № 826/13266/18, у якій  Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) просить зобов’язати фізичну особу знести самочинно збудований об’єкт будівництва.

4 березня Касаційний кримінальний суд у складі ВС розгляне кримінальне провадження щодо контрабанди наркотичних засобів. Як установили суди, навесні 2018 року під час прикордонно-митного огляду автомобіля чоловіка було виявлено спеціально обладнане місце з прихованими від митного контролю наркотичними засобами та особливо небезпечними наркотичними засобами в особливо великих розмірах. За це кримінальне правопорушення особі було призначено покарання у виді позбавлення волі на 10 років із конфіскацією всього належного їй майна (справа № 732/415/19, провадження № 51-5669км20).

Цього ж дня ККС ВС розгляне кримінальне провадження щодо незаконного заволодіння транспортними засобами. Як установили суди, взимку та навесні 2019 року на Львівщині два чоловіки за попередньою змовою на території підземної автомобільної стоянки торговельно-розважального комлексу незаконно заволоділи двома автомобілями і розкомплектували їх для реалізації запчастин. За ці кримінальні правопорушення кожному з них було призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі (справа № 450/2017/19, провадження № 51-5186км20).

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

КАС ВС відкрив провадження в одній зі справ щодо застосування санкцій до телеканалів

Средняя зарплата в Украине упала на 1800 грн.