in

Антимонопольний комітет затвердив Порядок ведення і доступу до Держреєстру змов на торгах

Антимонопольний комітет затвердив Порядок ведення і доступу до Державного реєстру суб’єктів господарювання, притягнутих до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів.

Створення та ведення цього реєстру передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про захист економічної конкуренції та діяльності Антимонопольного комітету України».

Порядком ведення і доступу до Реєстру визначено:

• обсяг відомостей, які публікуються у Реєстрі;

• процедуру ведення Реєстру, зокрема, порядок та строки наповнення, оновлення інформації;

• процедуру оприлюднення інформації в Реєстрі;

• процедуру вилучення інформації з Реєстру;

• процедуру доступу до Реєстру, у тому числі, отримання витягів з нього.

Відомості до цього Реєстру вносяться на підставі рішень органів Комітету про притягнення до відповідальності за вчинення порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів.

Слід зазначити, що відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Таким чином, Порядок визначає процедуру ведення, оприлюднення і доступу до Реєстру, який є необхідним для цілей Закону України «Про публічні закупівлі».

Відповідне розпорядження Комітету у встановленому законодавством порядку буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ДБР завершило розслідування авіатрощі у Броварах, де загинуло керівництво МВС: відновили той день похвилинно

Польські перевізники збираються посилити страйк: під загрозою постачання до України пального