in , ,

Безперешкодно заходити у приміщення і вилучати документи: новий очільник АМКУ розповів, як проходитимуть перевірки бізнесу

Верховна Рада відповідним законом розширила повноваження Антимонопольного комітету України (АМКУ), зокрема дозволено проводити перевірки бізнесу.

Новий голова Антимонопольного комітету (АМКУ) Павло Кириленко в інтервю Forbes.ua. зокрема розповів, як будуть відбуватися перевірки.

«Непоодинокі випадки, коли бізнес намагається приховати певну інформацію про бенефіціарів, походження коштів або надає її не в повному обсязі. Особливо це стосується великого бізнесу, який може залучити фахових юристів, які розуміють, як сформулювати відповідь, щоб затягнути процес. Водночас запускаються інші процеси, наприклад, змінюють власника компанії», – зазначив Павло Кириленко.

За його словами, тепер працівники АМКУ мають право безперешкодно заходити у приміщення та можуть вилучати необхідні документи, електронні носії та за потреби опломбовувати приміщення, в якому проводилася перевірка.

«Цей процес не буде схожий на слідчі дії. Цим будуть займатися працівники структурних підрозділів Антимонопольного комітету. Алгоритм роботи ще формується. Бізнесу будуть повідомляти про проведення перевірки. При цьому необхідне відповідне рішення суду на її проведення. Працівники АМКУ мають безперешкодно заходити у приміщення та можуть вилучати необхідні документи, електронні носії та за потреби опломбовувати приміщення, в якому проводилася перевірка», – підтвердив він.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Словацькі перевізники збираються заблокувати кордон з Україною з 1 грудня

Мінекономіки запустило програму покращення продуктивності українців: що це таке і як приєднатися