in , ,

Мінекономіки запустило програму покращення продуктивності українців: що це таке і як приєднатися

Згідно з дослідженням Gradus Research, втома та вигорання співробітників є основними проблемами, що знижують продуктивність на роботі. Щоб допомогти українцям відновити ефективність праці, Мінекономіки у межах ініціативи “Ти як?” запускає програму для підвищення продуктивності українців.

Про це йдеться на сайті Мінекономіки.

Усі роботодавці України до програми можуть безкоштовно приєднатись. 

З чого складається Програма підвищення продуктивності на роботі

  1. Колекція швидких тренувань на робочому місці в застосунку BetterMe: Health Coaching.

Згідно з дослідженням ACE, короткі тренування на робочому місці впливають на підвищення продуктивності на 22% та підвищення креативності на 17%.

Колекція коротких тренувань в офісі направлена на підвищення продуктивності, стресостійкості та концентрації. Вправи спеціально адаптовані для виконання в офісі або вдома біля робочого столу та не вимагають зміни одягу чи взуття.

До колекції входять такі вправи: йога-розтяжка, легка розминка для ніг, тренування для всього тіла стоячи тощо. Тривалість кожної вправи складає 5-10 хвилин.

  1. Програма профілактики вигорання у застосунку BetterMe: Mental Health.

14 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги через повномасштабну війну, за оцінками МОЗ.

Програма курсу була спеціально розроблена психологами з України та США. Вона передбачає:

  • Навчальний курс із запобігання вигоранню.

Курс представлений у вигляді мікронавчання з короткими блоками інформації у форматі сторіс, звичному для користувачів соцмереж. Інтерактивні тести, яскраві візуалізації та вправи полегшують сприйняття інформації та займають у користувача всього 10 хвилин на день.

  • Аудіокурс для відновлення продуктивності.

28-денний курс створено у зручному аудіо форматі для поціновувачів подкастів.  Впродовж місяця слухачі отримають доступ до  різних практичних порад, психологічних практик, вправ та медитацій для запобігання вигоранню та відновлення після нього.

Окрім контенту, створеного у рамках Програми підвищення продуктивності на роботі, користувачам буде доступний також весь інший контент застосунків BetterMe: Health Coaching та BetterMe: Mental Health, які наразі безкоштовні в Україні.

Як приєднатись до програми

Для того, щоб приєднатись до Програми підвищення продуктивності на роботі від BetterMe, українському роботодавцю потрібно:

  • Заповнити анкету на сайті BetterMe for Business за посиланням.
  • За запитом команди BetterMe надати корпоративний поштовий домен компанії (або список емейлів співробітників) для надання доступу до Програми.
  • Після цього, впродовж 3 робочих днів BetterMe повідомить про створення безкоштовного доступу співробітникам компанії до застосунків BetterMe, що буде доступний 12 місяців.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Безперешкодно заходити у приміщення і вилучати документи: новий очільник АМКУ розповів, як проходитимуть перевірки бізнесу

В Одесі відшукали спосіб, як покращити мобілізацію