in , , ,

BANKING&COMPLIANCE 2021 A2B FORUM

Асоціація адвокатів України запрошує представників бізнесу, банків, фінансових установ та правників на «Banking&Compliance 2021 A2B Forum»

Дата проведення: 16 квітня 2021 року
Час проведення: 9:00-17:30
Місце проведення: Hyatt Regency Kiev (вул. Алли Тарасової, 5, Київ)
Формат: Ми вирішили поєднати формат живого спілкування (offline) та online, щоб Ви мали змогу прийняти участь з будь-якого куточку країни.
Асоціація адвокатів України запрошує представників бізнесу, банків, фінансових установ та правників на «Banking&Compliance 2021 A2B Forum» для обговорення найактуальніших фінансово-банківських питань, питань захисту та управлінню капіталами.
Для кого цей форум?
Форум є унікальнім майданчиком, що об’єднує як юристів, адвокатів, правників, науковців, так і представників бізнесу, фінансового та банківського сектору, та державних органів. Гроші і капітал вимагають як юридичного супроводу, так і професійного банкінгу та комплаєнса. Тенденції останніх років такі, що банки фактично стали воротами для бізнесу, які можуть бути відкритими навстіж, або наглухо закритими.
На цьому форумі ми будемо обговорювати практичні кейси та рекомендації про те, як створювати бізнес в умовах реалій сьогоднішніх банківських обмежень. Крім того, на форумі планується обговорення останніх тенденцій, спрямованих на досягнення прозорості ведення бізнесу.
Учасники: представники українського та іноземного банківського сектору, представники великого українського бізнесу, представники аудиторських та консалтингових компаній, представники юридичних компаній, фахівці в області комплаєнса, представники Національного Банку України, представники Державної Фіскальної служби України, представники Міністерства Фінансів України.

Джерело: ААУ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Київмісьбуд – лідер будівельної галузі

Конкурсы, стипендии, гранты и стажировки