in ,

ЧЕРЕЗ СЕТАМ ЗА ПІВ РОКУ БУЛО ПРОДАНО МАЙНА НА 2 МЛРД ГРН., АЛЕ ДО БЮДЖЕТУ ПЕРЕРАХОВАНО ВСЬОГО 70 МЛН ГРН

Державне підприємство «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) через електронний аукціон OpenMarket за 6 місяців реалізувало майна на загальну суму 2 027 717 628 грн та перерахувало в бюджет країни більш ніж 70 мільйонів гривень.

Всього за цей час було проведено 4 306 успішних аукціонів та додатково зароблено для продавців 212 597 959 грн.

За напрямом добровільного продажу продано майна на 1 106 665 478 грн, що на 185 613 328 грн більше, ніж сума з реалізації арештованого майна.

«Статистика показує, що вперше за історію СЕТАМ реалізація майна банків перевищила суму продажів від арештованого майна. Це ознака довіри з боку ринку, наших банків-партнерів та покупців. Вдячні їм за це. Надалі будемо тільки нарощувати темпи по реалізації активів в рамках добровільного продажу», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

ТОП-3 проданих лотів за 2021 рік:

Ціна продажу: 308 523 316 грн
Продавець: Ощадбанк

Ціна продажу: 298 090 942 грн

Продавець: Укргазбанк

Ціна продажу: 39 970 300 грн
Продавець: ПриватБанк

«Гнучка та проста система аукціонів OpenMarket дозволяє успішно реалізовувати будь-які активи. Продавець може обирати тип аукціону (англійський, голландський, аукціон закритими ставками), розмір гарантійного внеску, крок підвищення або зниження вартості активу, строк експозиції, тривалість проведення самого аукціону та багато іншого. Завдяки ефективній реалізації майна наш аукціон поповнює державний бюджет, а стягувачі, банки та інші продавці отримують кошти», — зазначив заступник генерального директора з розвитку підприємства ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Законопроекти щодо змін у трудовому законодавстві.

Незаконне переміщення на територію України наркотичних засобів, виявлених під час митного контролю, утворює закінчений склад злочину – контрабанди цих засобів – ВС