in , ,

Реалізовано сервіс надсилання сторонам електронних виконавчих документів, а також можливості їх пред’явлення до виконання в електронній формі

Розроблено електронну інформаційну взаємодію між автоматизованою системою документообігу суду (АСДС), Електронним судом та автоматизованою системою виконавчого провадження.

Завдяки цьому в Електронному суді реалізовано сервіс надсилання сторонам електронних виконавчих документів, а також можливості їх пред’явлення до виконання в електронній формі.

Так, для можливості відправки електронного виконавчого документа до Електронного кабінету стягувача та боржника достатньо створити в АСДС виконавчий документ та накласти на нього кваліфікований електронний підпис судді.

Надалі сервіс автоматично відправить сформований електронний виконавчий документ до Електронних кабінетів стягувача та боржника. Боржник, у свою чергу, отримавши електронний виконавчий документ, матиме можливість сплатити передбачені у ньому платежі засобами підсистеми «Електронний суд», а стягувач – пред’явити його для виконання до державного або приватного виконавця.

Новий сервіс має низку переваг:

  • економія коштів на пересилання поштової кореспонденції;
  • економія особистого/ робочого часу;
  • миттєве потрапляння виконавчого документа до відділу ДВС чи приватного виконавця;
  • можливість онлайн-сплати передбачених у виконавчому документі платежів.

Довідково:

Сервіс розроблено Мін’юстом, ДП «Національні інформаційні системи» спільно з Державною судовою адміністрацією України, державними підприємствами «Інформаційні судові системи» та «Центр судових сервісів».

Джерело

Поделиться:

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чи можна шлюбний договір кваліфікувати як фраудаторний (вчинений на шкоду кредитору) Постанова КЦС ВС від 06.08.2023 в справі № 755/3563/21

Том Купер продовжує аналіз військових подій… (рос. та англ. мова)