in

Чотири аксесуари для MacBook, які необхідно взяти з собою в подорож

Усім відомо, що під час подорожі необхідно підготувати й упакувати все необхідне. Те ж саме стосується й вашого MacBook, якщо ви плануєте працювати на ньому в поїздці. Залежно від того, як ви плануєте користуватися пристроєм, можуть знадобитися різні аксесуари. Але є кілька предметів першої необхідності, які кожен користувач Макбуку повинен взяти з собою.

Зарядний пристрій MagSafe з подовженим шнуром

Звісно, ви не можете подорожувати з MacBook, якщо не маєте з собою зарядного пристрою. Попри те, що Apple Silicon значно збільшили час автономної роботи Макбук, краще перестрахуватися, та взяти з собою ЗП.

Крім зарядного пристрою, добре використовувати подовжений шнур MagSafe, який Apple продає окремо. Це дасть змогу легко під’єднатися до розетки, навіть якщо вона дуже далеко.

Звичайно, ви можете покладатися на зарядку через USB-С, але це означає, що будете обмежені в кількості портів. Якщо вам не потрібно підключати периферію під час поїздки, можна пожертвувати одним гніздом заради більшої зручності транспортування.

Зовнішній акумуляторний блок

Попри наявність зарядного пристрою, бувають випадки, коли неможливо зарядитися. Ось, чому вам варто подумати про придбання портативної батареї. Повербанк для зарядки ноутбуків не обов’язково має бути масивним, тому вам не доведеться турбуватися, що сумка стала важити в рази більше.

Оскільки зовнішні акумулятори розрізняються за місткістю мАг, ви можете знайти менший або більший пристрій. Однак, максимальна місткість «банки живлення», дозволена для перевезення в літаку, становить 27 000 мАг. Тому переконайтеся, що вибраний вами акумулятор можна взяти з собою на борт. Бонусом зможете заряджати й інші гаджети.

Зовнішній SSD

Оскільки останні моделі MacBook оснащуються накопичувачами місткістю 256 або 512 ГБ без можливості подальшого апгрейда, вам може знадобитися додаткова пам’ять.

Використовуючи зовнішні накопичувачі, можна заощадити пристойну суму грошей — різниця між макбуками з різною пам’яттю істотно вища, ніж додатковий накопичувач. А транспортування знімного SSD не стане суттєвою проблемою. Якщо ваш робочий процес вимагає роботи з величезними файлами, а у вашого MacBook немає терабайта пам’яті, зовнішній SSD — чудове рішення, що підходить для портативного використання.

Чохол для ноутбука

Подорожуючи з Макбуком, найкраще захистити його чохлом або футляром, щоб запобігти можливим пошкодженням. Чохол може бути хорошим варіантом, якщо хочете захистити пристрій, але не хочете збільшувати вагу сумки. В інтернет-магазинах повно варіантів, починаючи доступними тканинними та закінчуючи преміальними шкіряними. Ви можете вибрати відповідний колір і дизайн залежно від уподобань.

Якщо у вас є потрібні аксесуари для подорожей з Макбуком, то зможете користуватися гаджетом без обмежень. Вони займають зовсім мало місця, але дають змогу залишатися продуктивним незалежно від того, де перебуваєте.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Сплата ЄСВ, якщо найманий робітник працює неповний робочий день

Революція Гідності: випробування часом триває…