in ,

Чи видають поліцейські повістки на блокпостах: коментар начальника поліції Київщини

У поліції заперечують інформацію у соціальних мережах про те, що правоохоронці на блокпостах, зокрема Київської області, роздають повістки військовозобов’язаним.

Про це заявили у відділі комунікації поліції Київської області.

«Поліцейські Київщини на блок-постах не займаються цілеспрямованою перевіркою громадян для подальшої мобілізації, а виконують виключно поліцейські функції, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року N 1455. А саме забезпечують заходи безпеки шляхом посиленого контролю за пересуванням громадян, транспортних засобів, вантажів тощо. Заходи, пов’язані з мобілізацією (здійснення досудового розслідування, адміністративного затримання) поліцією проводяться виключно на підставі постанови Кабінету Міністрів N 1487 від 30 грудня 2022 року і лише за зверненнями територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки регіону», – зазначив начальник поліції Київщини Анатолій Щадило.

Як відомо, в останні дні грудня 2023-го у Києві раптово з’явилися блокпости. У КМВА кажуть, що їхня поява пов’язана з безпековими навчаннями, а тому ці заходи зовсім не стосуються мобілізації.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій оновлений…

Як не стати жертвою шахрайства людям, які збирають кошти військовим