in ,

ДБР відкриє перші провадження в листопаді

Державне бюро розслідувань відкриє перші провадження уже в листопаді.

Про це заявив директор ДБР Роман Труба на засіданні комітету міністрів Ради Європи у Страсбурзі, повідомляє прес-служба відомства. «Державне бюро розслідувань незабаром розпочне роботу як правоохоронний орган. Орієнтовно це відбудеться в листопаді одразу після призначення на посади слідчих територіальних управлінь», — сказав Р. Труба.

Він нагадав, що до ДБР мають обрати півтори тисячі співробітників, для цього оголошували конкурс на 674 посади, який вже добігає кінця. «Вже обрано 320 переможців конкурсу. Частина з них призначена на посади. На завершальному етапі — співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь бюро. Потрібно близько місяця, щоб завершити цей конкурс», — уточнив очільник ДБР.

Крім того, за його словами, ще треба внести зміни до закону про ДБР, завершити формування територіальних управлінь та отримати приміщення, яке відповідає вимогам правоохоронного органу. «Я розумію, що не всі ці пункти буде виконано у найближчий час. Та в нас немає можливості чекати — ми розпочнемо роботу з тими ресурсами, які є: без відповідного приміщення, оперативних підрозділів та керівної ланки», — підсумував Роман Труба.

Джерело: ДБР

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Раду внесли законопроект про податок на операції з криптовалютою

Держбюджет-2019 заморозив підвищення зарплат для суддів