in ,

Депутату Дубінському обрали в суді запобіжний захід та одягнули електронний браслет

За матеріалами Державного бюро розслідувань, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету чинному народному депутату України Олександру Дубінському у справі організації незаконного перетину кордону іншій особі.

Про це повідомляє ДБР.

Також у суботу, 4 листопада, під цілодобовий домашній арешт відправлено колишнього помічника цього нардепа, який нині працює директором Громадської організації «МЕДІАОБОРОНА».

За інформацією, наявною у слідства, нардеп у змові з іншими особами організував незаконний виїзд за кордон брата своєї цивільної дружини.

Родич співмешканки народного обранця намагався виїхати з території України до Республіки Молдова на автомобілі через один з пропускних пунктів.

Як підстава для перетину державного кордону, ним були надані документи, внесені в систему «Шлях» – витяг з розпорядження Київської обласної військової адміністрації про виїзд за межі України водіїв, що здійснюють перевезення для потреб ЗСУ та інших формувань.

Цей дозвіл він отримав на замовлення Вишгородської районної військової адміністрації на підставі клопотання Громадської організації «МЕДІАОБОРОНА». Сам «родич» пізніше засвідчив, що не обізнаний з діяльністю цієї громадської організації.

Попри те, що «родич» народного обранця не мав ніякого відношення до зайняття гуманітарною діяльністю, це не завадило йому виїхати за кордон і не повернутись.

Також з’ясувалось, що насправді чоловік, за вказівкою народного депутата, мав прибути до Кишинева, де мав чекати подальших інструкцій щодо перегону особистого елітного авто народного обранця з автостоянки міжнародного аеропорту Кишинева до столиці Австрії Відня.

Генеральний прокурор повідомив про підозру народному обранцю за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України, тобто за фактом організації незаконного переправлення через державний кордон, вчиненого народним депутатом за попередньою змовою з іншими особами.

Працівники ДБР повідомили про підозру директору Громадської організації «МЕДІАОБОРОНА» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України, тобто за фактом організації незаконного переправлення через державний кордон.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні виявили новий підвид штаму коронавірусу – «Арктур»: один з його симптомів «рожеве око»

В Україні відсьогодні змінюються правила контролю вантажів на митниці