in , ,

В Україні відсьогодні змінюються правила контролю вантажів на митниці

З 7 листопада в Україні набирають чинності зміни до митного законодавства, які стосуються умов контролю та оформлення як імпортних, так і експортних вантажів.

Про це повідомили у Держмитслужбі.

На засіданні Громадської Ради при Державній митній службі України, за участі в.о. Голови Держмитслужби Сергія Звягінцева та представників профільних підрозділів, представники Держмитслужби надали детальні роз’яснення щодо пред’явлення товарів митному органу.

Щодо найпоширенішого запитання від бізнесу про огляд вантажних транспортних засобів: митницею не буде застосовано огляд 100% транспортних засобів. Натомість залишається ризикоорієнтований підхід. При цьому кількість та моторика спрацювання профілів ризиків не збільшиться, відтак і кількість оглядів не зросте.

Також членів Громадської ради поінформували про те, що митниці отримали необхідну кількість пломб, змінили графіки роботи терміналів, щоб мати змогу вчасно оформлювати товари, та вжили ряд інших заходів, необхідних для сталого функціонування митниці і законного сприяння бізнесу.

Зокрема, для вирішення можливих проблемних питань під час перехідного періоду будуть оприлюднені контакти посадових осіб митних органів. Також на доступних ресурсах буде поширена інформація про перелік місць прибуття.

З переліком телефонів можна ознайомитись за посиланням.

Детальніше про головні зміни у митному контролі можна дізнатися за цим посиланням.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Депутату Дубінському обрали в суді запобіжний захід та одягнули електронний браслет

В Україні відкривають новий табір для російських військовополонених: які там умови