in ,

Державна аудиторська служба України здійснить перевірку фінансово-господарської діяльності та закупівель Національного агентства за 2022 і І-ІІ квартали 2023 року

Державна аудиторська служба України здійснить перевірку фінансово-господарської діяльності та закупівель Національного агентства за 2022 і І-ІІ квартали 2023 року.

Про це йдеться у листі Держаудитслужби, надісланому АРМА та Мінфіну у відповідь на офіційне звернення Агентства.

Так, листом повідомляється, що під час формування Плану проведення заходів державного фінансового контролю на ІV квартал 2023 року Державною аудиторською службою буде враховано проведення фінансового аудиту виконання бюджетних програм в АРМА. Таким чином, відповідний аудит у Нацагентстві має бути проведений вже до кінця поточного року.

Нагадаємо, що з метою посилення контролю за діяльністю Національного агентства, на виконання статті 12 спеціального Закону про АРМА, минулого тижня Олена Дума також доручила ініціювати перед Президентом України, Верховною Радою та Кабінетом Міністрів питання створення комісії із зовнішнього контролю у рамках проведення незалежної зовнішньої оцінки органу.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Покарати Росію за терор – це історичне завдання сучасного покоління лідерів світу – звернення  Президента України

Про надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану