in

Про надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану

Внесені доповнення до постанови від 07.03.2022 р. № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану», щодо подовження на період воєнного стану виплат, які було припинено в період воєнного стану, особам, які тимчасово перебувають за кордоном через ненадання певних документів. ( Постанова КМУ від 07.07.2023 р. № 689 )

Це стосується:

  • державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі з інвалідністю;
  • грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Здійснення відповідних виплат також за умови ненадання документів про повторний огляд дитини з інвалідністю, строк якого припав на період воєнного стану, підтвердження навчання дитини, яка досягла 18-річного віку.

Виплати продовжується з дня, наступного за днем, з якого їх було припинено.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Державна аудиторська служба України здійснить перевірку фінансово-господарської діяльності та закупівель Національного агентства за 2022 і І-ІІ квартали 2023 року

Завантажуємо IT-систему для адміністративного та судового оскарження