in ,

Державний борг України скоротився на суму повернутих грошей, що були вкрадені владою Януковича.

До державного бюджету України були повернуті 1,5 мільярда доларів, які “належали” сім’ї і оточення побіжного президента Віктора Януковича. З них 87% були в готівковій формі, повідомив в ефірі українського телеканалла заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін.

“Це не якісь міфічні цінні папери, це 1,3 мільярда доларів готівкою і близько 200 мільйонів доларів цінними паперами”, розповів Енин. За його словами, повернення “грошей Януковича” забезпечило скорочення нинішнього державного боргу України на півтора мільярда доларів.

Заместітіль глави МЗС України підкреслив, що мова йде про злочинну організацію часів правління Віктора Януковича і його найближчого оточення.

“Вони збирали гроші з усієї України, з усіх галузей економіки, відмивали їх спочатку в Україні, потім через так звані підприємства-хаби виводили ці гроші в міжнародні” отмивочного “центри”, – повідомив заступник міністра.

Євген Єнін зазначив, що робота по поверненню колишніх активів Януковича і його оточення триває. Про це повідомило українське агентство УНІАН.

22 лютого 2014 року Янукович був відсторонений від влади Верховною Радою України.

Проти Януковича були порушені численні кримінальні справи. 4 лютого 2015 року Верховна рада України прийняла закон про позбавлення Віктора Януковича звання президента України.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вчинювати злочин колишнім правоохоронцем небезпечно…

Єдиний ціфровой квіток може стати реальністю