in ,

ДПС контролює надання послуг з перевезення пасажирів

Здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів можливе лише за умови Державної реєстрації суб’єктом господарювання із зазначенням відповідного виду діяльності та отримання відповідної ліцензії.

За рахунок максимально ефективної кампанії з припинення ведення господарської діяльності незареєстрованими суб’єктами господарювання може бути досягнуто значний економічний ефект.

Звертається увага платників податків щодо необхідності дотримання вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, суб’єкти господарювання при наданні послуг таксі повинні обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків в салоні автотранспортного засобу надавати споживачам послуг відповідні розрахункові документи.

З початку січня 2024 року ДПС здійснено контрольно-перевірочні заходи щодо суб’єктів господарювання та фізичних осіб, які надавали послуги з перевезення пасажирів за допомогою таксі, за результатами яких встановлено порушення такої діяльності, тобто без отримання відповідної ліцензії, та відповідно проведення розрахунків без застосування РРО/ПРРО.

Зазначена інформація розміщена на сайтах територіальних органів ДПС за посиланнями:

https://kyivobl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/744532.html;

https://kr.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/741531.html;

https://ck.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/741388.html;

https://zt.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/739851.html;

https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/742475.html та оновлюється по мірі вжиття заходів.

За результатами перевірок на порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення на підставі статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи викладене, з метою попередження настання негативних наслідків у майбутньому ДПС України наголошує на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства України.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

За урядовими програмами для ветеранів та їх подружжя” щодо отримання мікрогрантів ухвалено позитивні рішення

Українців закликають збирати дрони для фронту в себе вдома