in , , ,

За урядовими програмами для ветеранів та їх подружжя” щодо отримання мікрогрантів ухвалено позитивні рішення

За урядовими програмами “Власна справа”, та “Грант для ветеранів та їх подружжя”, які подавали заяви на отримання мікрогрантів ухвалено позитивні рішення. Файли з переліками номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою “Власна справа”, можна завантажити тут.

Тмак, було ухвалено 248 позитивних рішень на загальну суму майже 60 млн грн. Грантоотримувачі створять 541 нове робоче місце. Серед регіонів з найбільшою кількостю схвалених заявок у цього разу в лідерах Житомирська та Львівська (10%), Харківська та Київська (8%), Вінницька, Івано-Франківська та Рівненська області (6%). Переможці  планують розпочати свою господарську діяльність переважно в таких видах діяльності як: гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (28%), організація харчування (16%), переробна промисловість (14%), охорона здоров’я та надання соціальної допомоги (8%), професійна наукова та технічна діяльність (7%). Майже 86% отримувачів вже мають діючий бізнес, із них фізичні особи-підприємці складають трохи більше 75%, а юридичні особи – майже 9%. Більше половини оторимувачив становлять жінки. Мають досвід роботи більше 1 року – 69% фізичних осіб, до 1 року – 23%. 76% отримувачів мають вищу освіту, 12% – середню спеціальну (технікум, коледж).

 Звертаємо вашу увагу, що перелік ухвалених заявок за програмою “Грант для ветеранів та їх подружжя” за аналогічний період можна завантажити тут. Щодо результатів, то цього разу було ухвалено 13 позитивних рішень, що передбачає ввідповідне створення 30 нових робочих місць. Майже половина з них є учасниками бойових дій, дві тритини мають вищу освіту.

Нагадуємо, що подати заявку по будь-якій програмі урядового проєкту єРобота можна через портал Дія.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Києві 7-річний хлопчик умисно підпалив торговельний центр

ДПС контролює надання послуг з перевезення пасажирів