in ,

ДБР викрило посадовців, які за гроші влаштовували військовим демобілізацію за станом здоров’я

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо начальника відділу Служби судової охорони та завідувача одного з відділень Головного військового клінічного госпіталю. Вони за гроші пропонували військовослужбовцям звільнення від проходження служби начебто за станом здоров’я. Обвинувальний акт направлено до суду.

Працівник судової охорони товаришував з лікарем військового госпіталю та вирішив заробити на цьому знайомстві. Він знаходив військовослужбовців, які не хотіли служити далі та пропонував їм за 7 тисяч доларів США допомогти з демобілізацією.

Для цього військовий мав пройти лікування у госпіталі через фіктивну проблему зі здоров’ям «під наглядом» завідувача відділення. Потім, на підставі підробленої виписки, пройти військово-лікарську комісію, яка б звільнила його зі служби за станом здоров’я.

Наразі повністю задокументовано штучну госпіталізацію одного військового до лікарні з нібито «хворобою серця».

Завідувач одного з відділень Головного військового клінічного госпіталю обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди у значному розмірі (ч. 2 ст. 368 КК України), а працівник судової охорони – у пособництві.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Справа на 100 мільйонів: ВАКС визначив запобіжний захід директору філії «Енергоатом»

Змінився механізм подачі заяв на компенсацію за зруйноване війною житло