in , , ,

Ексзаступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони України підозрюють у державній зраді

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, колишньому заступнику секретаря Ради нацбезпеки і оборони, народному депутату України IV, V, VI скликань Володимиру Сівковичу повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, ексзаступника секретаря РНБО завербували співробітники фсб рф. У 2014 році він виїхав до москви. Згідно з відведеною роллю, експосадовець мав залучити відомих політичних діячів України до виконання певних завдань. Політики мали вплинути на суспільну думку і поширювати серед населення України наративи про некомпетентність керівників органів української влади.

Також вони мали переконувати людей, що відсутня інша альтернатива, окрім як проросійський політичний курс України. Громадянам, яких вдалося залучити до підривної діяльності, надавалася інформація дискредитуючого та провокаційного характеру. Метою її оприлюднення було загострення суспільно-політичної ситуації в Україні та ускладнення міжнародних відносин з іншими країнами.

Ексзаступник секретаря РНБО залучив до протиправної діяльності свого знайомого – народного депутата України, якому наразі повідомлено про підозру у держзраді. На виконання поставленого завдання депутат систематично у своїх виступах та інтерв’ю публічно поширював матеріали, в яких применшувався авторитет та дискредитувалися інститути української влади, а також діяльність керівників розвідувальних і правоохоронних органів. Метою було їх подальше звільнення.

Також підозрюваний проводив підривну діяльність проти України, підтримуючи ідеї проросійської спрямованості. Згідно з ними, подальший розвиток України можливий лише, виходячи з геополітичних інтересів рф, які передбачають перебування України у сфері її впливу.

Оскільки Сівкович переховується на території росії, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності. Зловмиснику загрожує довічне ув’язнення.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Нова обкладинка The Economist: путін перемагає? Захід закликають посилити підтримку України

Петра Порошенка не випустили за кордон: у Держприкордонслужбі пояснили причину